Zniewolona sezon 3 - kiedy nowe odcinki? Dni i godziny emisji w święta i w 2022 roku

2022-01-16 18:53 LP
Zniewolona
Autor: materiał prasowy TVP

Ukraiński serial "Zniewolona" ponownie w polskiej telewizji. W nowym sezonie zobaczymy nowe wątki, bohaterów, a nawet polskie akcenty. O której pojawią się nowe odcinki? Kiedy oglądać? Wiemy już, że nadejdą małe zmiany w ramówce. Wszystko co powinniście wiedzieć o emisji nowych odcinków serialu znajdziecie poniżej.

Zniewolona sezon 3 - kiedy nowe odcinki? Dni i godziny emisji w święta i w 2022 roku. "Zniewolona" cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Kiedy serial debiutował w Polsce, to pierwsze odcinki oglądało ponad milion widzów! Każdy kolejny zbierał coraz więcej ludzi przed telewizorem, a 7 sierpnia padł rekord 3,34 mln widzów. Sukces ukraińskiej produkcji przełożył się na adaptacje fabuły do wersji książkowej, która została wydana 15 stycznia 2022 roku. Przed wszystkimi fanami "Zniewolonej" trzeci sezon! Tłumaczymy, kiedy i gdzie oglądać.

Zobacz: Zniewolona sezon 3 - ile odcinków liczy?

Zniewolona 3. ZWIASTUN nowych odcinków

Zniewolona sezon 3 - kiedy nowe odcinki? Dni i godziny emisji w święta i w 2022 roku

Pierwszy odcinek "Zniewolonej" pojawi się w piątek 24 grudnia 2021 roku, o godzinie 20:15. Następne zostaną wyemitowane w telewizji 1, 2 i 6 stycznia 2022 r. Jednak wszyscy miłośnicy przygód Katii nie powinni się przyzwyczajać, ponieważ po nowym roku nadejdą zmiany w ramówce. Od 9 stycznia 2022 roku 3. sezon serialu, będzie można oglądać na TVP1 w każdą niedzielę. Co tydzień będą pojawiać się dwa odcinki - pierwszy o godzinie 20:15, drugi o 21:15.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE