Zniewolona odcinek 4 - Katierina osaczona przez Grigorija, Nazara i Kosacza

2019-07-07 19:28
Zniewolona - to oni podbili wasze serca
Autor: Materiały TVP Zniewolona - bohaterowie serialu

Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w XIX wieku. W główną bohaterkę produkcji wciela się Katerina Kowalczuk. Serial możemy oglądać od 1 lipca na antenie TVP 1. Poniżej znajdziecie streszczenie 4 odcinka Zniewolonej.

Zniewolona odcinek 4 streszczenie. Do domu Czerwińskich przyjeżdża "druh" Grigorija z wojska Reszetnikow. Żąda pieniędzy za milczenie o bohaterskich wyczynach Grigorija podczas wojny kaukaskiej i w jaki sposób zdobył jedno z najwyższych odznaczeń wojskowych. Gotów jest zadowolić się Katieriną. Katierina zaczyna doświadczać niedogodności swego statusu społecznego: jej miłość do panicza Aleksieja jest nie na miejscu, umizgi kowala Nazara nie po jej myśli, zabawiać panicza Grigorija też nie chce.

O czym jest serial Zniewolona?

Serial kostiumowy. Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie...

Więcej informacji o serialu Zniewolona:

NAJNOWSZE