Zniewolona odcinek 1 - Katierina wpada w oko Grigorijowi. Co z tego wyniknie?

2019-07-02 11:26
Zniewolona
Autor: Materiały TVP Zniewolona - serial emitowany w TVP

Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w XIX wieku. W główną bohaterkę produkcji wciela się Katerina Kowalczuk. Serial możemy oglądać od 1 lipca na antenie TVP 1. Poniżej znajdziecie streszczenie 1 odcinka Zniewolonej.

Zniewolona odcinek 1 streszczenie. Z wojny kaukaskiej zaczynają wracać żołnierze. Jedna z dam - Lidia Szeffer organizuje przyjęcie na cześć bohaterów wojennych. Pani Czerwińska bardzo martwi się tym, że syn nie wraca z wojny. Mąż, żeby ją rozerwać zaprasza gości Pana Doroszenkę z córką Natalią. Dziewczęta przypadają sobie do gustu. Zachwycona grą Katieriny Natalia zaprasza ją do siebie, by przećwiczyć na przyjęcie nowy modny romans. Do domu wraca też z wojny długo wyczekiwany syn państwa Czerwińskich - Grigorij. Katierina wpada w oko paniczowi Grigorijowi.

O czym jest serial Zniewolona?

Serial kostiumowy. Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... (materiały TVP)

sprawdź: Zniewolona - ile odcinków liczy ukraiński serial?

NAJNOWSZE