Zniewolona odc. 59 i 60: Jabłoniewski podejmuje prace w salonie muzycznym. Katia przyłapuje męża na praniu pieniędzy

2022-01-16 18:04 LP
Zniewolona
Autor: materiały TVP

Zniewolona to serial kostiumowy, który rozkochał w sobie wielu polskich widzów. Telewizja Polska pierwszy raz wyemitowała ukraińską produkcję w 2019 roku i od tego czasu serial cieszy się ogromną oglądalnością. Pod koniec 2021 roku pojawił się 3. sezon i wszyscy widzowie są ciekawi, jak potoczy się historia głównych bohaterów. Co wydarzy się w odcinku numer 59 i 60? Kiedy oglądać?

Zniewolona - streszczenie odcinka numer 59 i 60. Co wydarzy się w serialu? Ukraiński serial kostiumowy zauroczył polskich widzów już w pierwszym dniu emisji na TVP1. Telewizja Polska ciągle nie rezygnuje z serialu w swojej ramówce i pod koniec grudnia 2021 r. zaczęła emitować już 3. sezon "Zniewolonej". Nowe odcinki doczekały się znaczącej zmiany, ponieważ w rolę głównej bohaterki, Katieriny Wierbickajej, wciela się Sonya Priss, która zajęła miejsce Kateriny Kowalczuk. Zmiany zaszły jednak nie tylko w obsadzie produkcji, ale również w życiu głównej bohaterki serialu. Obok Katieriny coraz częściej zacznie pojawiać się Stefan Jabłoniewski, który walczyć będzie o względy pięknej kobiety. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Odpowiadamy.

Zniewolona - streszczenie 59 odcinka

Książę Jabłoniewski opowiada Katierinie o swojej miłości do żony, o skazaniu na katorgę, o tym jak został księciem Jabłoniewskim i dlaczego tak bardzo interesuje się jej mężem. Zasiewa w niej wątpliwość, w jaki sposób jej mąż zdobył tak ogromny majątek. Katia na własną rękę zaczyna sprawdzać usłyszane wiadomości. Pomaga jej w tym Olga. Premiera odcinka 23.01.2022 o godzinie 20:15.

Sonda
Czy podoba Ci się 3. sezon serialu "Zniewolona"?

Zniewolona - streszczenie 60 odcinka

Katia zaczyna szukać dokumentów potwierdzających, że jej szlachetny mąż czerpie zyski z burdeli. Jabłoniewski w przebraniu zaczyna pracować w salonie muzycznym pani Makarowej, gdzie przed 10 laty zabito jego żonę Wierę. Przyłapuje współpracownika Żadana na cotygodniowym pobieraniu pieniędzy od pań prowadzących domy uciech. Katia mówi mężowi, że wie, w jaki sposób zarabia. Grozi mężowi odejściem. Nie wie, na jakie niebezpieczeństwo się naraziła. Premiera odcinka 23.01.2022 o godzinie 21:15.

Zniewolona 3. ZWIASTUN nowych odcinków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE