Znaki - sezon 3 powstanie? Jakie są szanse na kontynuację serialu?

2020-05-26 20:31
Znaki
Autor: screen youtube.com, kanał AXN Polska screen youtube.com

Seriale kryminalne cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Produkcji tego typu powstaje w Polsce bardzo dużo i najczęściej to właśnie kryminały są szczególnie dobrze przyjmowane przez widzów. Podobnie było w przypadków Znaków - pierwszy sezon serialu ukazał się w 2018 roku i premierowo emitowany był w AXN. Później odcinki produkcji można było oglądać także na Polsacie, a w 2020 roku Znaki trafiły także na Netflix.

Znaki - sezon 3 powstanie? Jakie są szanse na kontynuację serialu? Czy wiadomo coś na temat nowych odcinków? Drugi sezon Znaków premierowo zaczął być emitowany ponownie na AXN, a pierwszy odcinek ukazał się 7 kwietnia 2020 roku. Po latach od zaginięcia studentki dochodzi do kolejnych zbrodni oraz porwania córki komisarza Treli i jej przyjaciółki.

Znaki - sezon 3 powstanie? Jakie są szanse na kontynuację serialu?

Drugi sezon Znaków emitowany jest premierowo na AXN we wtorki, a finałowy odcinek został zaplanowany na koniec maja. Produkcja ponownie cieszy się bardzo dużą popularnością, a jesienią 2020 drugi sezon widzowie będą mogli obejrzeć ponownie na Polsacie. Fabuła dzieje się w tym samym miejscu, w klimatycznych Górach Sowich, gdzie tragicznymi wydarzeniami żyje cała lokalna społeczność.

Póki co twórcy nie podali jeszcze oficjalnej informacji odnośnie do tego, czy powstanie trzeci sezon Znaków. Takie decyzje są najczęściej uzależnione od oglądalności i często podejmowane są kilka tygodni lub miesięcy po zakończeniu emisji. Póki co serial Znaki cały czas ma rzeszę wiernych fanów, dlatego szanse na kolejny sezon są dość duże. Jednak przerwa między pierwszym a drugim sezonem Znaków wyniosła aż 1,5 roku, dlatego możemy spodziewać się, że jeśli sezon trzeci faktycznie powstanie, może ukazać się dopiero jesienią 2021 roku.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE