Julia Wieniawa

i

Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn Znajomy Julii Wieniawy w "Mam talent!"

Mam Talent

Znajomy Julii Wieniawy wystąpił w "Mam talent". Udawali, że się nie znają

2024-03-21 15:57

2 marca na antenie TVN ruszyła 15. edycja talent show "Mam talent!". W najnowszej edycji w roli jurorki debiutuje Julia Wieniawa. Jej udział od początku spotkał się z nieprzychylnością widzów, a Wieniawa musiała mierzyć się z nieustanną krytyką. Właśnie wyszło na jaw, że w programie wziął udział... znajomy celebrytki.

"Mam talent!" to show, które uwielbiają widzowie na całym świecie. Oparty na brytyjskim formacie "Got talent", w Polsce na ekranach gości od 13 września 2008 roku. W programie swoje niezwykłe umiejętności prezentują śmiałkowie, których występy poddawane są ocenie jurorów. W wielkim finale o zwycięstwo walczy jedynie 10 uczestników. Program pokazuje, że w Polsce nie brakuje osób obdarzonych talentem. Na castingi zgłaszały się bowiem prawdziwe tłumy!

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Spore zmiany w "Mam talent!"

W tegorocznej edycji pojawiło się sporo zmian. Od samego początku w składzie jury była popularna wokalistka Agnieszka Chylińska oraz aktorka Małgorzata Foremniak. Ta ostatnia zdecydowała się zakończyć przygodę z programem. Podczas 13. i 14. edycji show występy oceniał znany z występów w "Tańcu z gwiazdami" czeski tancerz - Jan Kliment. On również nie zasiada już w jury. Do Agnieszki Chylińskiej w 15. edycji "Mam talent!" dołączyli natomiast dziennikarz i prezenter Marcin Prokop, który do tej pory był gospodarzem programu oraz aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa. Nowymi prowadzącymi zostali natomiast Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski.

Znajomy Julii Wieniawy w "Mam talent!"

W ostatnim odcinku show swoje umiejętności i to już po raz trzeci w historii emisji programu prezentował iluzjonista Maciej Pęda. Jego karciane show oczarowało zarówno publiczność, jak i jurorów, którzy zgodnie stwierdzili, iż zasługuje on na udział w dalszych etapach programu.

Uważam, że jesteś niesamowity, no hipnotyzujesz. Jestem oczarowana. Jesteś urodzonym showmanem i bardzo się cieszę, że tu jesteś - oceniła jego występ Julia Wieniawa.

Wnikliwi obserwatorzy odkryli, że celebrytka i iluzjonista się znają, choć w programie udawali, że nigdy wcześniej się nie spotkali. Na instagramowym profilu Maciej Pęda można znaleźć zdjęcia z 2015 i 2016 roku, na których jest również Julia Wieniawa. Widzowie nie kryją oburzenia, twierdząc, że fakt, iż znali się wcześniej, mógł mieć wpływ na decyzję, o zakwalifikowaniu iluzjonisty do kolejnego etapu.