ZMIERZCH: PRZED ŚWITEM cz. 2. Jakie sceny zostały wycięte? Czy znajdą się na wydaniu DVD?

2012-12-05 15:16
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Zmierzch: Przed Świtem cz. 2 - kiedy premiera DVD i Blu-Ray? Jakie wycięte sceny mogą znaleźć się na płytach z ostatnią częścią Sagi? Dowiedz się na Eska Cinema!

Zmierzch: Przed Świtem cz. 2: data premiery DVD i Blu-Ray nie została jeszcze ujawniona, ale można się jej spodziewać - podobnie jak w przypadku pierwszej części Przed Świtem - juz w lutym 2013 roku!

A jakie wycięte lub rozszerzone sceny mogą znaleźć się na płytowych wydaniach ekranizacji ostatniej części kultowej Sagi? Elisabeth Reaser zdradziła, że z filmu Przed Świtem cz. 2 została wycięta jedna z jej ulubionych scen: rozmowy Aro z Amonem. Aktorka grająca Esme Cullen tak opowiedziała o tym fragmencie:

Moja ulubiona scena z Przed Świtem 2 to ta z Michaelem Sheenem i Omarem Metwally, fragment który został wycięty z filmu. To była czarująca scena, byłam naprawdę onieśmielona tym, jakimi są świetnymi aktorami. To było naprawdę wspaniałe, że znaleźli się w tym filmie.

Twórcy filmu ujawnili także, że wśród niepublikowanych scen znalazł się między innymi trening Belli, przemówienie Garretta na polu bitwy oraz Volturi podróżujący po świecie. Już wkrótce okaże się, czy fani cyklu będą mogli zobaczyć te fragmenty na DVD!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> ZMIERZCH: PRZED ŚWITEM: zobacz videowywiady z Kristen Stewart i Taylorem Lautnerem! [VIDEO]
>>> PIĘKNE ISTOTY - to następca Zmierzchu i Harry'ego Pottera? Zobacz zwiastun! [VIDEO]

al

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE