Zmierzch Polsat 28.05.2020 - kiedy kolejne części w TV?

2020-05-27 13:53 PK
Zmierzch
Autor: Materiały prasowe Polsat

Zmierzch w Polsacie! Robert Pattinson i Kristen Stewart w historii miłosnej z elementami fantasy, która stała się wielkim przebojem kinowym i podbiła serca nastolatków na całym świecie. Emisja pierwszej części zaplanowana jest na czwartek 28 maja o godzinie 20:00. Kiedy fani Zmierzchu zobaczą drugą odsłonę?

Film Zmierzch powstał na podstawie pierwszej części bestsellerowej serii książek autorstwa Stephanie Meyer. Isabella Swan (Kristen Stewart) jest spokojną, ale zagubioną 17-latką. Po rozwodzie rodziców matka dziewczyny wychodzi ponownie za mąż, a ona zamieszkuje z dawno niewidzianym ojcem (Billy Burke), który jest szefem policji w prowincjonalnym miasteczku. W nowej szkole Bella poznaje przystojnego, bladego i posępnego Edwarda Cullena (Robert Pattison), który najwyraźniej nie chce nawiązywać bliższej znajomości ani z nią, ani z nikim innym. Chłopak intryguje ją jednak tak bardzo, że nie zważa na jego ostrzeżenia, by trzymała się z daleka. W końcu, w nadziei, że to odstraszy Bellę, Edward wyznaje jej, że jest wampirem i wraz z całą rodziną od wieków żywi się zwierzęcą krwią. Wyjawienie prawdy sprawia, że zauroczenie Belli przeradza się w płomienne uczucie. Edward również zakochuje się w dziewczynie i odtąd stają się nierozłączni. Ich miłości zagraża jednak pierwotny drapieżny instynkt, który chłopakowi coraz trudniej zwalczyć. Pojawiają się też żądne ludzkiej krwi wampiry-wędrowcy: Laurent (Edi Gathegi), James (Cam Gigandet) i Victoria (Rachelle Lefevre), którym zakochani muszą stawić czoła...

Zmierzch - kiedy 2. część w TV?

Zmierzch: księżyc w nowiu to druga część miłosnej historii Edwarda i Belli. Niestety w najbliższych tygodniach Polsat nie planuje emisji drugiej odsłony Zmierzchu. Co ciekawe, Zmierzchu nie obejrzymy w żadnym popularnym serwisie streamingowym. Fajni sagi będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać na emisję kolejnej części w telewizji.

Zobacz: 

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE