Zmierzch

i

Autor: FaceToFace/REPORTER Zmierzch powróci jako serial.

Nowości

Zmierzch oficjalnie powraca! Potwierdzono realizację serialu

2023-04-20 12:30

Zmierzch wróci na ekrany! Jedna z najpopularniejszych filmowych adaptacji powieści doczeka się nowej wersji, ale tym razem nie będzie to pełnometrażowy film. Producenci poinformowali, że Zmierzch zostanie zaadaptowany jako serial. Co wiadomo o tej niespodziewanej wersji hitu sprzed lat? Kiedy premiera?

Zmierzch do tej pory znany był jako saga filmów oparta na powieściach autorstwa Stephanie Meyer. Opowiada o losach nastoletniej Belli Swan, która po przeprowadzce do Waszyngtonu zaczyna naukę w nowej szkole. Tam poznaje Edwarda Cullena, który początkowo wydaje się w stosunku do niej zimny. Pomimo tego nawiązuje się między nimi relacja, a z czasem Edward zaczyna mieć na jej punkcie obsesję. Nastolatkowie zakochują się w sobie i wtedy Bella odkrywa tajemnicę: Edward i jego rodzina są wampirami. Pierwszy film był to jeden z najbardziej kasowych hitów. Teraz poinformowano, że powstanie serialowa wersja Zmierzchu.

Harry Potter oficjalnie powraca! Jest pierwszy teaser serialu

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zmierzch będzie serialem

Zmierzch to kolejny hit po Harrym Potterze, który doczeka się serialowej adaptacji. W projekt ma być zaangażowana sama Stephanie Meyer, a scenariusz napisze Sinead Daly. Ma być on wierny książkom, ale ma też zawierać inny punkt spojrzenia na fabułę. Realizacją produkcji ma zająć się studio Lionsgate Television. Wcześniej nakręceniem serialu zainteresowane było Paramount Pictures, jednak nie dopięto negocjacji. Kiedy odbędzie się premiera nowej wersji Zmierzchu? Na tę informację musimy jeszcze długo poczekać. Nagrania jeszcze się nie rozpoczęły. Więcej szczegółów z pewnością pojawi się wkrótce.

Zmierzch - minęło 14 lat od premiery filmu. Jak zmienili się aktorzy? [GALERIA]