Dramat Seyran z serialu Złoty chłopak

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

"Złoty chłopak" odc. 186 streszczenie. Serter namawia Pelin na badanie DNA dziecka. Jest pewny, że to on jest ojcem

2024-05-27 7:43

"Złoty chłopak" to kolejna, turecka propozycja Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o losach przystojnego Ferita, a widzowie mają okazję śledzić jego kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinku 186., który zostanie wyemitowany 27 maja na antenie TVP1?

Serial "Złoty chłopak" opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

"Złoty chłopak" - odcinek 186

Seyran prosi ojca, żeby wycofał skargę na Orhana. Ferit pociesza Orhana i okłamuje. Orhan jest w więzieniu kompletnie załamany. Boi się, że nikt mu nie pomoże i zostanie skazany. Serter chodzi za Pelin i wciąż namawia ją na badanie DNA dziecka. Jest przekonany, że Pelin jest w ciąży z nim, nie z Feritem. Pelin odmawia badania, bo się boi, że Ferit o tym usłyszy. Ferit odwiedza Kazima w szpitalu.