Złoty chłopak

i

Autor: YouTube.com/Yalı Çapkını (screen) Złoty chłopak - bohaterowie tureckiego serialu.

Tureckie seriale

Złoty chłopak odc. 181-185 streszczenie. Pelin traci przytomność i trafia do szpitala

2024-05-24 12:20

"Złoty chłopak" to turecka produkcja opowiadająca o młodym mężczyźnie imieniem Ferit, którego kontrowersyjny styl życia nie wszystkim odpowiada. W kolejnych odcinkach zobaczycie, jak zmieniają się jego losy. Przedstawiamy streszczenia odcinków 181, 182, 183, 184, 185, które zostaną wyemitowane 20-24 maja 2024 na antenie TVP1.

"Złoty chłopak" opowiada o losach młodego mężczyzny imieniem Ferit, który wraca z Ameryki, a nieodpowiedzialnym i frywolnym zachowaniem podpada swojemu dziadkowi Halisowi. Halis Korhan jest właścicielem dużego holdingu, które mają przejąć po nim jego syn Orhan. Starszy mężczyzna zmęczony stylem życia Ferita, planuje znaleźć mu żonę. O pomoc prosi swoją synową İfakat, która podejmuje się tego zadania. Kazim dowiaduje się o niecnych planach Halisa i robi wszystko, aby to jedna z jego córek poślubiła "złotego chłopaka". Ferit nie pała do niej miłością. Zakochuje się jednak w jej siostrze Seyran.

Złoty chłopak - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Złoty chłopak" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 na antenie TVP1. Emisja odcinków 181, 182, 183, 184, 185 odbędzie się w dniach 20-24 maja 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Złoty chłopak - ostatni odcinek. Kiedy finał tureckiego serialu?

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 181 - wtorek 20 maja 2024

Rodzina oskarża Seyran, że to przez nią Kazim znajduje się w szpitalu w ciężkim stanie. Nawet Suna jest przeciwko niej. Seyran domyśla się, że za porwaniem Kazima stoi Orhan. Nie chce mu darować winy. Ferit pociesza ojca, który się załamuje. Syn obiecuje, że nie pozwoli go wsadzić do więzienia. Kazim się budzi i prosi córki, żeby pomściły jego krzywdy. Mówi im, że za wszystkim stoi Orhan.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 182 - wtorek 21 maja 2024

Gulgun pomaga przerażonemu Orhanowi. Ferit próbuje zorganizować ojcu ucieczkę. W ciągu 12 godzin musi zebrać milion dolarów w gotówce. Suna prosi Ifakat o rozmowę, a następnie dzwoni w tajemnicy do siostry. Seyran spotyka w szpitalu Nevrę.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 183 - środa 22 maja 2024

Nevra daje Feritowi brakującą sumę. Orhan, po nocy spędzonej u Gulgun, dociera do portu. Seyran ma żal do Ferita, który po raz kolejny ją oszukał. Policja aresztuje Orhana. Ifakat prosi Halisa, by bronił syna. Serter próbuje skontaktować się z Pelin.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 184 - czwartek 23 maja 2024

Orhan na kolanach błaga ojca o wsparcie. Halis postanawia przykładnie ukarać syna. Ifakat próbuje wyrzucić Sunę z rezydencji. Kaya staje w obronie żony. Zestresowana Pelin traci przytomność i trafia do szpitala. Gulgun demaskuje szpiega.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 185 - piątek 24 maja 2024

Sehmuz postanawia rozmówić się z Halisem Korhanem w sprawie siostrzenicy. Ifakat próbuje wpłynąć na Halisa i pomóc Orhanowi. Pelin wraca ze szpitala. Ferit prosi Seyran o spotkanie. Nukhet przyznaje się mężowi do swojej choroby. Gulgun zjawia się w rezydencji.

Złoty chłopak - Akin, nowa postać w serialu, nieźle namiesza! Przystojniak będzie walczyć o serce Seyran:

Listen on Spreaker.