Złoty chłopak

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

Złoty chłopak odc. 169, 170 streszczenie. Ferit z Abidinem uwalniają Seyran. Seyran zgadza się na wywiad w telewizji

2024-04-24 7:32

Złoty chłopak to kolejna, turecka propozycja Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o losach przystojnego Ferita, a widzowie mają okazję śledzić jego kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinkach 169, 170, które zostaną wyemitowane w dniach 29-30 kwietnia na antenie TVP1?

Serial Złoty chłopak opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Złoty chłopak - odcinek 169

Suna odwraca uwagę ojca. Ferit z Abidinem uwalniają Seyran. Kaya bardzo źle znosi zniknięcie żony. Ferit spędza noc poza domem licząc, że pogodzi się z Seyran. Latif, żeby pomóc chłopakowi, oszukuje pana Halisa.

Złoty chłopak - odcinek 170

Sehmuz prosi Kazima o spotkanie. Seyran postanawia spełnić prośbę ojca i zgadza się na wywiad w telewizji. W firmie Korhanów odbędzie się ważna uroczystość z udziałem pracowników. Ferit jedzie do studia, w którym występuje Seyran. Kaya uspokaja załamaną Sunę.