Złoty chłopak

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

Złoty chłopak odc. 167, 168 streszczenie. Kazim porywa Seyran. Sehmuz prosi Halisa o rękę Nukhet

2024-04-18 7:45

Złoty chłopak to kolejna, turecka propozycja Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o losach przystojnego Ferita, a widzowie mają okazję śledzić jego kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinkach 167, 168, które zostaną wyemitowane w dniach 25-26 kwietnia na antenie TVP1?

Serial Złoty chłopak opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran.

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Złoty chłopak - odcinek 167

Halis jest zadowolony z wnuka. Jego projekty są dobre, ale stać go na więcej. Kazim porywa Seyran. Ferit udaje przed dziadkiem, że już mu na niej nie zależy, ale każe Abidinowi szukać dziewczyny. Suna boi się, że ojciec skrzywdzi Seyran. Kłóci się z mężem o Nukhet. Sehmuz przychodzi do Halisa prosić o rękę Nukhet. Chce go tym wyprowadzić z równowagi. Ferit ma pretensje do ojca o to, jak ten potraktował Gulgun.

Złoty chłopak - odcinek 168

Gulgun zabiera Ece na noc do hotelu. Suna bardzo przeżywa porwanie siostry. Kazim namawia córkę na występ w telewizji. Feritowi, dzięki pomocy cioci Hattuc, udaje się odnaleźć Seyran. Orhan chce ubezwłasnowolnić ojca. Suna potajemnie wymyka się z domu.