Złoty chłopak

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

Złoty chłopak odc. 164, 165, 166 streszczenie. Pelin wprowadza się do rezydencji Korhanów. Kaya przygotowuje romantyczną kolację dla Suny

2024-04-17 7:36

Złoty chłopak to kolejna, turecka propozycja Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o losach przystojnego Ferita, a widzowie mają okazję śledzić jego kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinkach 164, 165, 166, które zostaną wyemitowane w dniach 22-24 kwietnia na antenie TVP1?

Serial Złoty chłopak opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Złoty chłopak - odcinek 164

Ferit jest rozczarowany kolejną rozmową z Seyran. Pelin wprowadza się do rezydencji Korhanów. Sehmuz informuje Halisa, że planuje poślubić Nukhet. Seyran, dzięki pomocy koleżanek, znajduje pierwszą pracę. Nukhet szantażuje syna.

Złoty chłopak - odcinek 165

Suna zaniepokojona obecnością Pelin, przychodzi po radę do Ifakat. Orhan, pod wpływem ojca, próbuje rozmówić się z żoną. Ferit znajduje sposób, jak odwrócić uwagę od feralnego zdjęcia. Kaya przygotowuje romantyczną kolację dla Suny. Halis wyznacza rodzinie nowe obowiązki.

Złoty chłopak - odcinek 166

Gulgun wynosi się z domu. Orhan postanawia jej pokazać, że bez niego jest nikim i każe ją porzucić na środku drogi. Kobieta jest zrozpaczona i prosi o pomoc Seyran. Latif rozmawia z Feritem o jego przyszłości i pracy. Przekonuje go, że czas dorosnąć. Ferit przynosi dziadkowi swoje projekty i mówi, że będzie projektować biżuterię. Seyran chce zarabiać na życie korepetycjami.