Złoty chłopak

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

Złoty chłopak - kolejny ślub w tureckim serialu! Kto tym razem stanie na ślubnym kobiercu?

2024-04-19 7:35

Jak to najczęściej bywa w tureckich serialach, w Złotym chłopaku każdy odcinek przynosi widzom ogrom emocji. W ostatnich epizodach Seyran odeszła od Ferita, po tym jak wyszło na jaw, że Pelin jest z nim w ciąży. Suna i Kaya wzięli natomiast ślub i już wkrótce będziemy mogli ocenić, czy była to dobra decyzja. Okazuje się, że na ślubnym kobiercu stanie wkrótce jeszcze jedna para. Sprawdźcie szczegóły.

W Złotym chłopaku dzieje się ostatnio naprawdę dużo. Podczas przygotowań do ślubu Suny i Kayi, Seyran dowiedziała się, że Pelin jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest Ferit. Kobieta odeszła od męża, ponieważ nie była w stanie wybaczyć mu tego, że zataił przed nią tak ważną kwestię. Próbuje na nowo odbudować swoje życie, ale już teraz wiadomo, że w jej życiu pojawi się tajemniczy adorator, który będzie chciał posklejać jej złamane serce. Szczęście odnajdzie ktoś jeszcze i zdecyduje się na bardzo odważny krok.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Kolejny ślub w Złotym chłopaku

Już wkrótce na ślubnym kobiercu stanie Halis Korhan! Nestor rodu podejmie odważną decyzję i postanowi poślubić Hatice, ciotkę Seyran. Dziadek Ferita od lat skrycie podkochuje się w kobiecie, ale dopiero teraz otworzy się na szczęśliwy związek. Wiadomo, że w przygotowaniach do ślubu pomagać im będą Seyran i Ferit. Czy to oznacza, że oni również dadzą sobie kolejną szansę? O tym przekonamy się, oglądając kolejne odcinki Złotego chłopaka.