Złoty chłopak

i

Autor: TVP

seriale

„Złoty chłopak” 17.06 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy oglądać 201. odcinek?

2024-06-16 9:00

Historia Seyran i Ferita cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne epizody „Złotego chłopaka”, aby poznać dalsze losy ukochanych bohaterów. Niestety wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie Telewizja Polska nie pokaże nowego odcinka serialu. Sprawdźcie szczegóły.

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału drugiego sezonu „Złotego chłopaka”. Można jednak odnieść wrażenie, że sprawy między bohaterami coraz bardziej się komplikują. Kaya widzi, że Suna chętnie pociesza Ferita i staje się zazdrosny. Seyran natomiast już wkrótce zostanie porwana przez Akina i w ciężkim stanie trafi do szpitala. Tam z kolei z badań wyniknie, że Seyran jest śmiertelnie chora. Zatai jednak ten fakt przed najbliższymi. To wszystko wydarzy się w odcinkach, które zostaną pokazane do sierpnia. Kiedy więc TVP wyemituje 201. odcinek?

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

„Złoty chłopak” 17.06 - dlaczego nie ma odcinka?

W piątek, 14 czerwca 2024 roku, rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, które odbywają się w Niemczech. 21 drużyn powalczy o tytuł najlepszej reprezentacji Starego Kontynentu, rozegranych zostanie aż 51 meczów. Ze względu na Euro 2024 Telewizja Polska wprowadziła zmiany w swojej ramówce. W dniach 17 oraz 19-21 czerwca nie zostaną wyemitowane nowe odcinki „Złotego chłopaka”. Odcinek 201. widzowie zobaczą we wtorek. 18 czerwca. Co się w nim wydarzy?

„Złoty chłopak” - odcinek 201

Halis informuje wnuka o kłopotach rodzinnej firmy. Seyran podpisuje dokumenty rozwodowe. Serter zamyka Pelin w wynajętym mieszkaniu. Kaya urządza Sunie scenę zazdrości. Nevrze udaje się przekonać Ferita do zmiany planów. Akin próbuje pomóc Seyran i postanawia rozmówić się z wujem.

Listen on Spreaker.