Zenek - premiera, obsada, zwiastun filmu o gwieździe disco polo

2019-12-02 14:32
Zenek
Autor: screen youtube.com, kanał Telewizja Discobit TV screen youtube.com

Nazwisko założyciela zespołu Akcent w naszym kraju znają chyba wszyscy. Zenek Martyniuk ma w Polsce ogromną rzeszę fanów, którzy niebawem na wielkim ekranie będą mogli poznać kulisy jego sławy i początków wielkiej kariery, którą może poszczycić się dzisiaj. O tym, że powstaje film biograficzny o Zenku Martyniuku, sam zainteresowany poinformował już wiele miesięcy temu. Wówczas na aktora, który miałby zagrać go w filmie, typował Jacka Braciaka, jednak ostatecznie to nie on wciela się w postać gwiazdy disco polo.

Zenek - premiera, obsada, zwiastun filmu o gwieździe disco polo. Kto zagra Zenka Martyniuka i kiedy ta produkcja ma trafić do kin? Z całą pewnością jest to bardzo wyczekiwany film, nie tylko przez fanów Zenka i zespołu Akcent. Produkcja ma opowiadać o początkach kariery Martyniuka, a także zahaczać o wątki z jego życia prywatnego.

Zenek - o czym jest film?

Jak na razie dokładny opis fabuły nie jest jeszcze znany. Wiadomo jedynie, że film ma przedstawiać losy Zenka Martyniuka w czasie gdy budował swoją karierę. Krzysztof Czeczot, który wciela się w filmie w postać Zenka, wrzucił na swój Instagram kilka zdjęć z planu. Jedno z nich podpisane jest w taki sposób: 'Hej, hej! Kochani! Jak się bawicie!? My wracamy dziś z Ostródy. Jest 2004 rok. Polska weszła do Unii. Dziękujemy naszym fanom za wspaniały koncert Pamiętacie ten dzień?'.

Zenek - obsada filmu

W rolę główną wciela się Krzysztof Czeczot. Młodszą wersję Zenka Martyniuka zagra natomiast Jakub Zając. Oprócz nich na ekranie zobaczymy także m.in. Klarę Bielawkę jako Danutę Martyniuk, Jana Frycza jako jej ojca i Romana Gancarczyka jako ojca Zenka.

Zenek - kiedy premiera?

Film trafi na ekrany kin 14 lutego 2020.

Zenek - zwiastun filmu

NAJNOWSZE