Zenek Martyniuk - kto gra w filmie o królu disco-polo? Pierwsze zdjęcie z planu!

2019-10-20 17:45 aw
Zenek Martyniuk
Autor: WBF

Trwają pracę nad filmem o tym, jak Zenkowi Martyniukowi udało się przez lata zbudować gigantyczną karierę. Będzie to produkcja biograficzna, która po części skupi się także na życiu prywatnym gwiazdy disco-polo. Aktor, który wciela się w Zenka w filmie, udostępnił na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie z planu. Jak wyglądają filmowy Martyniuk i jego rodzina?

Zenek Martyniuk - jak wygląda aktor, który gra go w filmie? O tym, że powstaje biografia Zenka, wiadomo już od niemal roku. Lider zespołu Akcent, jeszcze przed obsadzeniem głównej roli, powiedział w programie TVP, że powinien zagrać go Jacek Braciak. Ostatecznie rola trafiła do innego aktora, który naprawdę mocno przypomina Zenka Martyniuka!

Zenek Martyniuk - jak wygląda aktor, który gra go w filmie?

Film zatytułowany po prostu 'Zenek' ma trafić na ekrany polskich kin w 2020 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. W rolę króla disco-polo wciela się Krzysztof Czeczot. To właśnie on wrzucił na Instagram zdjęcie z planu, na którym są także jego filmowa żona i syn. W podpisie pod postem czytamy:

Hej, hej! Kochani! Jak się bawicie!? My wracamy dziś z Ostródy. Jest 2004 rok. Polska weszła do Unii. Dziękujemy naszym fanom za wspaniały koncert. Pamiętacie ten dzień?

W rolę żony Zenka wciela się się Klara Bielawka, jego ojca gra Roman Gancarczyk, a ojca Danuty gra z kolei Jan Frycz. W filmie zobaczymy także Jakuba Zająca, który wcieli się w postać młodego Zenka Martyniuka.

NAJNOWSZE