Zdrady Polsat 2020 - nowe odcinki. Kiedy i o której oglądać serial? Powtórki

2020-02-18 14:55
Zdrady Polsat 2020 - nowe odcinki. Kiedy i o której oglądać serial? Powtórki
Autor: Materiały prasowe Polsat Zdrady Polsat 2020 - nowe odcinki. Kiedy i o której oglądać serial? Powtórki

Zdrady wracają do Polsatu! Po ponad dwuletniej przerwie serial wraca z nowymi odcinkami. Zdrady to niezwykła dawka emocji, zawiedzione uczucia i bohaterowie, których łączy jedno - podejrzewają swoich partnerów o niewierność. Najważniejsze informacje dotyczące emisji Zdrad znajdziecie poniżej.

O czym jest serial Zdrady? Szok, niedowierzanie, złość i rozczarowanie to uczucia dobrze im znane. Każdy odcinek to inna historia o złamanym sercu, która potrafi poruszyć każdego. W odkryciu prawdy o partnerach, bohaterom serialu pomaga prywatny detektyw Damian Petrov wraz ze swoją ekipą. To dzięki nim prawda o zdradzie wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Detektywi zmagać się będą nie tylko z przebiegłością podejrzewanych o zdradę żon i mężów, ale także z poważnymi przeciwnościami losu.

Zdrady - emisja, powtórka, online

Serial paradokumentalny Zdrady z nowymi odcinkami wystartuje w czwartek, 11 marca o godzinie 22:10 (tuż po emisji Przyjaciółek). Serial będzie także udostępniony w internecie na stronie ipla.tv. Zdrady online będzie można oglądać za darmo. Jeżeli ktoś przegapi odcinek w TV, a koniecznie będzie chciał nadrobić zaległości, to najlepszym sposobem jest właśnie internet. Na razie nie mamy informacji o powtórkach telewizyjnych, ale jak takowe się pojawią, artykuł zostanie zaktualizowany.

NAJNOWSZE