Kuchenne rewolucje

i

Autor: TVN/Newspix Michał Stawowiak/xnews

Zdolne łapy w Łapach. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji

2020-10-06 15:20

Restaurację Chicken Flow prowadziła Katarzyna, która gastronomią zajmowała się od sześciu lat. Najpierw otworzyła bar z kebabami, potem domowe obiady, a później postawiła na kurczaka w amerykańskiej panierce. W barze właścicielce pomagała mama Halina, siostra Justyna i mąż Krzysztof. Niestety, rodzinny interes nie szedł dobrze.

Zdolne łapy w Łapach. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji. Choć Kasia kocha gotować dla innych, przed zmianami było to dla niej kosztowne hobby, dlatego poprosiła o pomoc Magdę Gessler. Czy restauratorka sprawiła, że rodzinny bar w Łapach „spadł na cztery łapy”? Zmiany się udały?

Zdolne łapy w Łapach. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji

Magda Gessler powróciła do restauracji po rewolucji po czterech tygodniach. Niestety, nie wszystkie dana przypadły restauratorce do gustu. Magda Gessler skrytykowała część dań i zwróciła uwagę, że nie wszystkie przygotowane są tak, jak pokazywała w czasie rewolucji. Niektóre z potraw za to oceniła jako wspaniałe, a właścicielka restauracji przyznała, że obecnie w lokalu jest bardzo dużo gości.

Kuchenne rewolucje - sprawdź, czy dostaniesz rekomendację Magdy Gessler

Pytanie 1 z 10
Jesteś fanem Magdy Gessler?

Wygląda na to, że udział w programie rzeczywiście bardzo pomógł właścicielce restauracji. Jak wynika ze strony na Facebooku, Zdolne łapy cały czas są otwarte i nie narzekają na klientów. W menu restauracji z polecenia Magdy Gessler znalazły się m.in.:

  • pieczarka faszerowana - 14 zł,
  • krupnik podlaski - 16 zł,
  • kiełbasa biała swojska - 28 zł,
  • karkówka w sosie własnym - 28 zł,
  • kotlet jarski warzywny - 22 zł,
  • pierogi z farszem z kaczki - 26 zł.

Adres restauracji to Handlowa 2-4, 18-100 Łapy.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE