RBD

i

Autor: Flick.com/Hector Sanchez (CC BY 2.0)

Zbuntowani 2022 - pierwsze zdjęcie bohaterów remake'u słynnego serialu

2021-08-30 12:54

Zbuntowani był jednym z najpopularniejszych seriali dla młodzieży. Losy uczniów elitarnego liceum z internatem Elite Way School oglądane były przez miliony. Z serialu podchodzi też zespół RBD, który w przeszłości grał koncerty na całym świecie. Teraz powstanie nowa wersja serialu. Pojawiło się pierwsze z planu. Podoba wam się nowa obsada?

Zbuntowani to meksykański, ponad 400 odcinkowy serial, który powstawał w latach 2004-2006. W Polsce emitowany był na antenie kanału TV4 od 2007 roku. Młodzieżowa telenowela odniosła niesamowity sukces. Początkowa emitowana była o godzinie 16:00, a czasem z powodów dużej oglądalności przeniesiono ją na 19:00. Aktorzy grający w serialu stali się wielkimi gwiazdami - Anahi, Dulce Maria, Maite Perroni, Alfonso Herrera czy Angelique Boyer. Płyty zespołu RBD sprzedawały się jak świeże bułeczki. W nadchodzącym czasie scenariusz produkcji ma wrócić do łask, ale w zupełnie nowej odsłonie. Wyczekiwać jej powinni klienci Netflixa. Nowa wersja serialu zadebiutuje na ekranach już w 2022 roku. Teraz pojawiło się pierwsze zdjęcie nowej obsady. Podoba wam się?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Zbuntowani 2022 - pierwsze zdjęcie z planu

Zbuntowani 2022 to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali przyszłego roku. Fani kultowej produkcji są ciekawi, czy nowa wersja będzie równie dobra, jak poprzednia. Pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym wspólnie pojawili się aktorzy wcielający się w głównych bohaterów. Podoba wam się?

Sonda
Podoba ci się obsada Zbuntowanych 2022?

Zbuntowani 2022 - obsada

W nowej wersji pojawią się tacy aktorzy jak Azul Guaita, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jeronimo Cantillo, Franco Masini, Lizeth Selene, Alejandro Puente i Giovanna Grigio. Pojawiają się również plotki, że aktorzy z oryginalnej wersji pojawią się gościnnie w serialu. Producenci zapewniają, że nowa wersja będzie różniła się od hitu sprzed lat.