Zawsze warto - powtórki. Kiedy i o której oglądać odcinki serialu?

2019-10-09 8:46 aw
Zawsze warto
Autor: Materiały Prasowe

Zawsze warto to nowy serial Polsatu, którego bohaterkami są trzy zupełnie różne kobiety. Ada (Julia Wieniawa) to młoda samotna matka, która żeby sobie w życiu radzić, często balansuje na granicy przyzwoitości. Dorota (Katarzyna Zielińska) całe swoje życie poświęciła i podporządkowała trójce dzieci i mężowi, jednak cena jaką za to płaci jest bardzo wysoka. Marta (Weronika Rosati) to dobrze sytuowana prawniczka. Miała wszystko - okazało się jednak, że mąż jest kimś, kogo zupełnie nie znała.

Zawsze warto - powtórki. Kiedy oglądać dodatkowo odcinki serialu Polsatu? Ta nowa produkcja zdecydowanie ma szansę stać się hitem. Co więcej, stacja jeszcze przed rozpoczęciem emisji rozpoczęła kręcenie zdjęć do drugiego sezonu! Serial zawsze warto zadebiutował na Polsacie w środę 4 września.

Zawsze warto - powtórki. Kiedy i o której oglądać?

Serial w regularnej emisji można oglądać w środy o godzinie 21:10. Jak na razie Polsat nie przewidział powtórek w telewizji, jednak odcinki serialu po emisji telewizyjnej można oglądać w internecie za pośrednictwem platformy Ipla.tv. Co więcej, online dostępny jest już także cały pierwszy sezon Zawsze warto, jednak za obejrzenie odcinków, które jeszcze nie zostały wyemitowane w telewizji, trzeba zapłacić.

Zawsze warto - ile odcinków liczy serial?

Pierwszy sezon serialu składa się łącznie z 12 odcinków, co oznacza, że finałowy odcinek zostanie wyemitowany najprawdopodobniej pod koniec listopada lub na początku grudnia.

NAJNOWSZE