Zawsze warto odc. 3: Dorota mówi mężowi prawdę o pracy. Ada postanawia uciekać

2019-09-11 19:30
Zawsze warto
Autor: Materiały Prasowe

Zawsze warto to opowieść o trzech bardzo doświadczonych przez życie kobietach i tak naprawdę o każdym z nas. Bo każdy, niezależnie od tego, czy jest kobietą czy mężczyzną może odnaleźć w losach bohaterów cząstkę samego siebie… Ada zmaga się z trudną przeszłością, Dorota ma poważne problemy rodzinne, a Marcie właśnie rozpadło się małżeństwo. Jak sobie poradzą?

Zawsze warto odc. 3: streszczenie. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu? Ada została rozpoznana przez policjantów na stacji benzynowej. Dziewczyna jednak nie wie, że jest obecnie poszukiwana. Marta musi wziąć na siebie kredyt na dom po rozstaniu z mężem. Z kolei Dorota rozwija się w nowej pracy. Czy jej mąż to doceni..?

Zawsze warto odc. 3: streszczenie

Marta chce w końcu zacząć pracować na swój własny rachunek i decyduje się na otwarcie własnej kancelarii. Kobieta ma możliwość przejęcia sprawy jednego z klientów jej ojca, jednak rezygnuje z tej opcji. Marta czuje, że wpadła mu w oko. Dorota spełnia się w nowej pracy, jest doceniana, a dzięki temu, że świetne sobie radzi, dostaje premię. Kobieta zbiera się na odwagę i postanawia wyznać prawdę Łukaszowi. Italian każe Adzie spotkać się z dawnym klientem. Dziewczyna dowiaduje się, że szuka jej policja i postanawia uciec.

Zawsze warto - kiedy i o której oglądać? Dni i godziny emisji

Serial Zawsze warto emitowany jest co tydzień w środy o godzinie 21:10. Odcinki można oglądać także w internecie za pośrednictwem platformy Ipla.tv. Po opłaceniu abonamentu można otrzymać dostęp do całego pierwszego sezonu.

NAJNOWSZE