Zawsze warto - dni i godziny emisji. Kiedy i o której oglądać w TV i online?

2019-09-11 11:18 k.w.
Zawsze warto
Autor: wbf

Zawsze warto to produkcja, która ma szansę stać się nowym hitem Polsatu. Serial opowiada historię trzech kobiet w różnym wieku. Pozornie nie mają ze sobą wiele wspólnego. Szybko okazuje się jednak, że każda z nich mierzy się z podobnymi życiowymi problemami. W rolach głównych występują Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa oraz Weronika Rosati. Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl dni i godziny emisji serialu.

Zawsze warto - dni i godziny emisji mogą zainteresować wszystkich fanów kina w odcinkach. O tym serialu było już głośno na początku 2019 roku. Wszyscy mieli nadzieję na to, że zadebiutuje on jeszcze w wiosennej ramówce. Niestety, na premierę trzeba poczekać nieco dłużej. Pierwszy odcinek Zawsze warto będziemy mogli obejrzeć we wrześniu. Kiedy i o której oglądać serial z Julią Wieniawą, Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską w rolach głównych? 

Zawsze warto - dni i godziny emisji

To historia trzech kobiet w różnym wieku. Marta to 34-letnia prawniczka, która postanawia odejść z kancelarii ojca i zacząć pracować na własną rękę. Z kolei 37-letnia Dorota to matka trójki dzieci. Zmaga się z problemem przemocy ze strony męża. Najmłodsza bohaterka - 22-letnia Ada jako nastolatka zaszła w ciążę. Swoje dziecko oddała rodzinie zastępczej. Aby wyjść z długów, pracuje jako call girl. Bohaterki poznają się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splatają.

Serial Zawsze warto będzie emitowany co środę, o godzinie 21:30 w Polsacie. Produkcja zadebiutuje na antenie już 4 września. Zawsze warto obejrzymy także online na stronie ipla.tv. 

Zawsze warto - obsada

W rolach głównych zobaczymy uwielbiane aktorki: Katarzynę Zielińską, Julię Wieniawę oraz Weronikę Rosati. Oprócz nich w serialu wystąpią m.in. Joanna Kuberska i Jacek Knap.

NAJNOWSZE