Zapukaj do moich drzwi, odc. 46, 47, 48, 49 - streszczenia. Nowa intryga zniszczy związek Edy i Serkana?

2022-01-27 16:40 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to serial, który od jakiegoś czasu można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. To idealna propozycja dla fanów tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Przygotowaliśmy dla was streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane od 31 stycznia do 3 lutego 2022.

Serial Zapukaj do moich drzwi podbił serca polskich widzów. Losy Edy i Serkana śledzi duża liczba osób, która chce wiedzieć do wydarzy się w kolejnych odcinkach. Przed nami epizody 46, 47, 48, 49, które zostają wyemitowane kolejno 31 stycznia, 1, 2 i 3 lutego 2022, tradycyjnie o godzinie 19:50. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Sprawdź niżej. Będzie się działo!

Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 46

Semiha Hanım, która złożyła fałszywe zeznania na temat Serkana, konfrontuje się z Edą, która próbuje spotkać się z Serkanem nawet przez pięć minut. Serkan mówi mu coś, co może zaszkodzić ich relacji. 

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 47

Seymen jest gotów zrobić wszystko, aby zdobyć Edę. Semiha Hanım i Balca, którzy potajemnie współpracowali w firmie, próbują jej pomóc. Eda, która z jednej strony nie zdaje sobie sprawy ze złych intencji Seymena, a z drugiej Serkan, który nie zdaje sobie sprawy ze złych intencji Balca. Zaczynają być nieświadomie zazdrośni.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 48

Ayfer i Aydan stają do rywalizacji o zdobycie zaufania Alexandera. Ten nie zdaje sobie z teggo sprawy z nadal zachowuje dystans do obu miłych pań. W małżeństwie Engina Pırıla ojciec Pırıla wydaje się sprawiać kłopoty. Napięcie między Serkanem i Edą w końcu prowadzi do wielkiej eksplozji, której nikt się nie spodziewał. Iskra rozpaliła między nimi napięcie. 

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 49

Kłótnia Eda i Serkana przybiera nieoczekiwany obrót i Eda prosi go, aby został jej mężem. Decyzja o ślubie Edy i Serkana jest entuzjastycznie przyjmowana przez ich przyjaciół. Niezadowoleni są jednak Aydan i Ayfer.

Seriale podobne do Zapukaj do moich drzwi. Na jakie tureckie komedię zwrócić uwagę?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE