Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi, odc. 4, 5, 6 - streszczenia. Eda i Serkan zostają fałszywą parą

2021-11-16 16:43

Zapukaj do moich drzwi to nowy serial, który już od 15 listopada można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. Na pewno spodoba się fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Zapukaj do moich drzwi - odc. 4

Eda akceptuje propozycje Serkana i postanawia udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Tym samym Serkan opłaca jej studia. Pojawia się jednak pewien problem. Serkan zostaje zaproszony przez swoją rodzinę na przyjęcie. Eda musi z nim tam jechać i oboje muszą wyjaśnić, jak się w sobie zakochali. Czy uda im się skłamać?

Zapukaj do moich drzwi - odc. 5

Podczas wizyty w rodzinnym domu Serkan fałszywie prosi Edę o rękę. Ta informacja spada na jego otoczenie jak grom z jasnego nieba. Wszyscy zastanawiają się, kim jest Eda. Pytają ją o jej pochodzenie oraz wykształcenie. Jak wybranie z tej sytuacji?

Zapukaj do moich drzwi - odc. 6

Eda jest podłamana zaistniałą sytuacją. Choć stypendium jest dla niej ważne, czuje się źle w zakłamanym świecie, do którego postanowiła wejść. Tymczasem Serkan cały czas przejmuje się pracą i potencjalnym intruzem w firmie.