Zapukaj do moich drzwi, odc. 34, 35, 36, 37 - streszczenia. Serkan zdradza Edzie sekret o wypadku rodziców

2022-01-06 10:03 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to serial, który od jakiegoś czasu można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. To idealna propozycja dla fanów tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Przygotowaliśmy dla was streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane od 10 do 13 stycznia 2022.

Serial Zapukaj do moich drzwi podbił serca polskich widzów. Losy Edy i Serkana śledzi duża liczba osób, która chce wiedzieć do wydarzy się w kolejnych odcinkach. Przypominamy, że ostatnio Serkan wpadł w poważne problemy w firmie z powodu zawalenia dachu u jednego z klientów. W związku z tym Eda postanowiła mu pomóc i udowodnić, że wina nie leży po jego stronie. Później spędzili razem noc. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 34. Poniedziałek 10.01.2022

Serkan chce spędzać czas z Edą sam, aby porozmawiać. Rankiem po spędzonej razem nocy na Edę czeka niemiła niespodzianka w postaci przybycia Selin do domu Serkana. Co zdecyduje Eda po poznaniu prawdy? Czy miłość zwycięży wszystko?

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 35. Wtorek 11.01.2022

Serkan mówi Edzie, że Alptekin również przyczynił się do wypadku, w którym stracił rodziców. Eda postanawia się z nim spotkać. Osoba kierująca firmą podwykonawczą naprawia szkodę, ale nadal nie wiadomo, kto jest za wszystko odpowiedzialny. Serkan nie wychodzi z domu, z nikim nie rozmawia i nie zajmuje się w tym czasie swoją pracą. Dwoje kochanków zastanawia się, co robić. Kiedy Eda wraca do miasta, Serkan zbiera wszystkie siły, wychodzi z domu i próbuje z nią porozmawiać. Eda wie, że błąd jej ojca nie jest odpowiedzialnością Serkana.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 36. Środa 12.01.2022

Serkan nie wie, jak ratować związek z Edą. Eda przygotowuje umowę z Serkanem na sposób prowadzenia relacji biznesowych i podpisuje ją, zanim Serkan ją przeczytał. W grę wchodzi Aydan. Włącza ich do realizowanego w stowarzyszeniu projektu pomocy dziewczętom potrzebującym edukacji. Podejmuje działania, aby zbliżyć dwoje kochanków do siebie i zapobiec ich rozstaniu.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 37. Czwartek 13.01.2022

Serkan i Eda czekają na siebie w innych miejscach. Po chwili oboje tracą nadzieję i wychodzą. Podczas gdy Eda mówi dziewczynom, że nigdy więcej nie uwierzy w Serkana, Serkan mówi Enginowi, że nigdy nie przestanie próbować.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

W serialu występują:

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril Baytekin - Sezgin
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE