Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi, odc. 130, 131 - streszczenie. Serkan poznaje trudy ojcostwa

2022-06-27 10:16

Zapukaj do moich drzwi zachwyca polskich widzów. W ostatnich odcinkach doszło do kilku sytuacji, które znacznie wpłynęły na losy bohaterów. Przed nami kolejne dwa epizody. Co wydarzy się w odcinkach 130 i 131? Przeczytaj streszczenia, które zamieszczamy niżej. Będzie się działo!

Odcinki 130 oraz 131 serialu Zapukaj do moich drzwi pojawią się na antenie stacji WP kolejno 27 oraz 28 czerwca 2022. Produkcja ta od tygodni zachwyca fanów tureckich seriali. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - co powinno zastąpić popularny serial? Oto kilka propozycji

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 130 streszczenie

Serkan w końcu czuje się gotowy, by zostać ojcem Kiraz. Nie wie jednak do końca, jak powinien postępować. Mężczyzna spędza dużo czasu ze swoją córką, poznając trudy ojcostwa. Serkan próbuje także naprawić swoją relację z Edą.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 131 streszczenie

Dawny ukochany zabiega o względy Edy. Kobieta stara się nie ulegać ponownie jego urokowi. Rezygnacja z tej miłości okazuje się jednak dla niej wyzwaniem - zwłaszcza po odnalezieniu sekretnego pokoju Serkana.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril