Hande Erçel

i

Autor: Instagram.com/ handemiyy

Hande Erçel - gwiazda serialu Zapukaj do moich drzwi. Polacy znają ją już z innej tureckiej produkcji!

2021-11-04 14:40

Hande Erçel to aktualnie jedna z największych gwiazd w Turcji. Aktorka zyskała ogromną popularność dzięki licznym telenowelom, w którym zagrała. Już wkrótce Polacy będą mogli ją zobaczyć w nowej produkcji, ale to nie będzie pierwszy serial z jej udziałem w naszym kraju. Kim jest piękna Hande? Przeczytaj dalej.

Hande Erçel to turecka aktorka i modelka. Urodziła się 24 listopada 1993 roku w mieście o nazwie Bandırma. Młoda gwiazda ukończyła studia na Uniwersytecie Sztuk Pięknych Mimar Sinan. Później zajęła się karierą modelki. W 2012 roku udało jej się zdobyć tytuł najpiękniejszej kobiety w Turcji. To otworzyło jej drzwi do dalszej kariery. W 2014 roku zadebiutowała w telewizji, a teraz jest najpopularniejszą aktorką w Turcji. W kwietniu 2021 roku liczba jej obserwujących na Instagramie przekroczyła 20 milionów osób. Jest to efekt popularności ostatniego serialu z jej udziałem, czyli Zapukaj do moich drzwi. Już wkrótce produkcja pojawi się w Polsce. 15 listopada 2021 po godzinie 19:00 na antenie kanału WP będzie można obejrzeć pierwszy odcinek. To jednak już trzeci serial z udziałem Hande w Polsce. Skąd mogą ją znać fani tureckich telenowel?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Hande Erçel - filmografia

Pierwszą telenowelą z udziałem Hande Erçel w Polsce była Czarna Perła. Serial pokazywano na antenie TVP2 2 2018 roku. Zaledwie rok później Telewizja Polska zdecydowała się na emisję innej telenoweli z jej udziałem. Były to Miłosne potyczki. Obie odniosły duży sukces. Czas pokaże, czy podobnie będzie z Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi - fabuła

Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek.