Zakochani po uszy: Tymon UMRZE?! Z raną postrzałową trafi do szpitala

2020-04-06 16:54
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

W serialu Zakochani po uszy szykują się bardzo trudne chwile dla Soni, Bartka i Tymona. Ojciec dziecka Soni trafi bowiem do szpitala i będzie walczył o życie. Czy uda się go uratować? Sonia będzie przerażona sytuacją, a o stan Tymona będzie obwiniać samą siebie. Do całej tej sytuacji dojdzie z powodu planu, jaki Tymon uknuł z Olgierdem za plecami dziewczyny.

Zakochani po uszy: Tymon umrze? Jego stan okaże się bardzo ciężki, gdy z raną postrzałową trafi do szpitala. Jedyną opcją będzie natychmiastowa operacja. Wszystko dlatego, że Olgierd postanowi zaszantażować Sonię, aby nie udostępniała obciążających go materiałów. Razem z Tymonem opracują plan, w którym powiedzą Soni, że Tymon został porwany. Dziewczyna jednak postanowi nie poddać się szantażowi i zawiadomi policję.

Zakochani po uszy: Tymon umrze? Co z jego stanem zdrowia?

Do tragedii dojdzie w odcinku 199 serialu. Bartek zawiadomi Tomka o tym, że Tymon został porwany, a Sonia jest szantażowana. Policja przygotuje się do akcji. Sonia nie będzie mieć pojęcia, że Tymon i Olgierd ukartowali porwanie i działają wspólnie. Policyjna akcja skończy się zatrzymaniem Olgierda. Dojdzie również do tragicznego wypadku, ponieważ bandyta uciekając postrzeli Tymona, który stanie na linii ognia. Nieprzytomny chłopak z rana postrzałową brzucha trafi do szpitala.

Dla fanów serialu mamy jeszcze jedną przykrą wiadomość - odcinek 199 będzie ostatnim, który zostanie wyemitowany w wiosennej ramówce 2020. Pierwotnie Zakochani po uszy mieli być emitowani niemal do końca maja, jednak ze względu na pandemię produkcja serialu została wstrzymana. Odcinek 199 zostanie wyemitowany 23 kwietnia, a na kolejne najprawdopodobniej będziemy musieli poczekać aż do jesieni.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE