Zakochani po uszy - do kiedy w TV? Sezon 3 skrócony, serial znika z anteny!

2020-04-06 9:45
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

W wiosennej ramówce 2020 powstały ogromne zmiany. W wyniku pandemii koronawirusa stacje musiały wstrzymać się z produkcją wielu programów i seriali, a co za tym idzie - ich emisja została zawieszona lub znacznie skrócona. Takie decyzje podjęły m.in. Telewizja Polska, Polsat i TVN. Z ramówki zniknęły już m.in. premierowe odcinki Tańca z Gwiazdami czy Kuchennych rewolucji.

Zakochani po uszy - do kiedy w TV? Sezon 3 serialu zostanie znacznie skrócony, a stacja nie wyemituje wszystkich zaplanowanych wcześniej odcinków. Kiedy będzie można zobaczyć ostatni odcinek w wiosennej ramówce 2020 i do którego odcinka Zakochani po uszy pozostaną na antenie TVN7? Na widzów czeka niestety przykra niespodzianka.

Zakochani po uszy - do kiedy w TV? Sezon 3 skrócony, serial znika z anteny!

Zmiany dotknęły także uwielbiany przez widzów seriali Zakochani po uszy, którego emitowany obecnie trzeci sezon rozpoczął się w styczniu tego roku. Początkowo sezon trzeci miał być dotychczas najdłuższym. Miał składać się aż z 79 odcinków, a ostatni miał zostać wyemitowany 28 maja.

Emisja Zakochanych po uszy zostanie skrócona o niemal miesiąc. Ostatni odcinek na TVN7 będzie można zobaczyć 23 kwietnia - ostatnim wyemitowanym w tym sezonie będzie odcinek 199. Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Zakochani po uszy powrócą na antenę stacji.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE