Zakochani po uszy: Tomasz Ciachorowski dołączy do obsady?! Kim będzie nowa postać w serialu?

2020-01-20 16:55
Tomasz Ciachorowski
Autor: WBF

Trzeci sezon Zakochanych po uszy zadebiutował na TVN7 13 stycznia, a w życiu bohaterów już zdążyło się bardzo dużo pozmieniać. Asia ostatecznie zerwała z Tomkiem, zgodziła się zostać żoną Piotra, a także, przez małą intrygę swojej siostry, niespodziewanie z nim zamieszka! Sylwia w areszcie oczekuje na proces, Tomek jest wściekły na Asię i, być może, będzie próbował się na niej odegrać. W serialu pojawili się także zupełnie nowi bohaterowie, a wiele wskazuje na to, że będzie ich jeszcze więcej!

Zakochani po uszy: Tomasz Ciachorowski dołączy do obsady?! W jaką postać ma wcielić się aktor? W nowych odcinkach Zakochanych po uszy poznajemy także historię Soni (Pola Błasik) młodej dziewczyny, która została mocno doświadczona przez życie. O jej względy zabiegają dwaj bracia - Tymon (Patryk Pniewski) i Bartek (Mateusz Mosiewicz), którzy są kompletnymi przeciwieństwami. 

Zakochani po uszy: Tomasz Ciachorowski w obsadzie?

Czy już niebawem będziemy mogli oglądać Tomasza w produkcji TVN7? Wszystko na to wskazuje! Sam zainteresowany wrzucił na swój Instagram zdjęcie z Kasią Grabowską (serialową Asią), które podpisał w dość wymowny sposób:

Jak @kasiagrabowska powie "waruj", to każdy dobrze ułożony piesek zastyga w bezruchu, czekając na smaczka 👅 #krakówhereicome @zakochanipouszytvn7

Na fotce Tomasz i Kasia pozują w miejscu, które wygląda na sklep zoologiczny, a za nimi widać banner reklamujący - być może - książkę serialowej Asi? Jak na razie szczegóły owiane są tajemnicą. Być może Ciachorowski wcieli się we właściciela sklepu? Niewykluczone, że jego postać namiesza między Asią a Piotrem! Póki co są to jednak wyłącznie nasze podejrzenia, a o konkretach poinformujemy, jak tylko się pojawią. Mamy jednak nadzieję, że postać Tomasza rzeczywiście już niebawem pojawi się w serialu!

NAJNOWSZE