Zakochani po uszy: Asia pokazała swoją ciemną stronę! Jej zachowanie okaże się niewybaczalne?

2020-01-20 11:50
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Niemal od samego początku serialu dość łatwo można było określić główne bohaterki Zakochanych po uszy. Asia była tą dobrą, uczciwą, zawsze robiła wszystko jak należy, za to Sylwia była podła, notorycznie knuła coś za czyimiś plecami i nie cofała się absolutnie przed niczym. Była Piotra za swoje zachowanie poniosła odpowiednią karę, jednak teraz okazuje się, że również Asia wcale nie jest tak idealna i kryształowa, jak na początku mogło się wydawać...

Zakochani po uszy: Asia przesadziła? Takiego zachowania fani serialu naprawdę nie spodziewali się po tej postaci! W trzecim sezonie Zakochanych po uszy, który trafił do emisji od 13 stycznia, w końcu wyklarowała się sytuacja pomiędzy Piotrem, Asią i Tomkiem. Okazuje się, że ten ostatni ucierpiał o wiele bardziej, niż początkowo mogło się wydawać.

Zakochani po uszy: zachowanie Asi to przesada?

Jak już bardzo dobrze wiedzą wszyscy fani serialu, po wielu miesiącach niepewności Asia ostatecznie zdecydowała się związać z Piotrem i już na samym początku trzeciego sezonu zgodziła się zostać jego żoną. Do tej pory jednak nie wiadomo było, co tak naprawdę zaszło pomiędzy nią a Tomkiem i w jaki sposób pani weterynarz zakończyła znajomość z nim.

Wszystko wyjaśni się w odcinku 148, kiedy Asia przypadkiem wpadnie na Tomka w klinice. Okaże się, że po tym wszystkim, co się wydarzyło, dziewczyna ani razu nie rozmawiała z nim od swojego powrotu! Tomek nie będzie chciał jej znać, jednak Asia poprosi go o rozmowę, z której dowiemy się, że nie tylko Asia poprosiła Tomka, żeby dał jej trochę czasu, ale potem w ogóle się z nim nie skontaktowała! Co więcej - Tomek nie miał pojęcia, że Asia i Piotr są znowu razem, a o ich zaręczynach dowiedział się z Instagrama! Policjant powie Asi, że nie może zrobić nic, żeby jej wybaczył, a dziewczyna zacznie mieć potworne wyrzuty sumienia. Czy Tomek będzie chciał jakoś zemścić się na Asi za to, jak go potraktowała? I, przede wszystkim, czy ta sytuacja odbije się na związku Asi i Piotra? Dowiemy się o tym zapewne już w nadchodzących odcinkach! Odcinek 148 zostanie wyemitowany w czwartek 23 stycznia.

NAJNOWSZE