Zakochani po uszy: Sylwia w sądzie! Była Piotra wyjdzie z więzienia?

2020-01-22 15:55
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Intrygi i tajemnice Sylwii to od pierwszego sezonu serialu jedne z najciekawszych i najbardziej emocjonujących wątków w serialu. Była Piotra była w stanie nie tylko udawać przed Piotrem ciążę i skłonić go do ślubu, ale też sprawić, że rozstał się z Asią i zapisał jej udziały w firmie. Sylwia tak bardzo chciała ukryć fakt, że jest w ciąży, że gdy Patrycja na jej oczach wpadła pod samochód, uciekła z miejsca wypadku!

Zakochani po uszy: Sylwia wróci na dłużej do serialu? Czy byłej Piotra uda się wyjść z aresztu? Jak zapowiedziała w 'anonimowym' liście, który wysłała do Asi i Piotra, gdy dowiedziała się o ich zaręczynach, zamierza ich zniszczyć. Czy narzeczeni mają się czego obawiać? W najbliższych odcinkach Sylwia stawi się w sądzie, jednak ma teraz o wiele lepszego adwokata...

Slang młodzieżowy. Sprawdź czy znasz znaczenie wszystkich słów. Czasami wystarczy DOBRZE POSŁUCHAĆ

Zakochani po uszy: Sylwia w sądzie

Ten niecodzienny widok widzowie będą mogli zobaczyć w odcinku 161, którego emisja zaplanowana jest na poniedziałek 10 lutego. Czy będzie to już rozprawa w sprawie śmierci czy też na razie rozprawa rozwodowa z Piotrem - tego na razie nie wiadomo. Wiadomo jedynie, że Sylwia zdecydowała się na zmianę adwokata! Czy to oznacza, że wygraną ma w kieszeni?

NAJNOWSZE