Zakochani po uszy 256: Sonia mówi Malwinie, że urodziła dziecko. Informacja dociera do Bartka

2020-11-23 15:19 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sonia ma za sobą wiele trudnych przejść. Nie układało jej się w rodzinie, miała problemy zarówno z ojcem, jak i matką. Później zakochała się w Tymonie, który wykorzystał ich związek do własnych celów. Sonia myślała, że ułoży sobie życie z jego bratem, gdy zorientowała się, że jest z Tymonem w ciąży. Gdy dowiedziała się, że chłopak ją zdradza, postanowiła odciąć się od wszystkich i poinformowała swoją przyjaciółkę, że usunie ciążę. Jednak było to kłamstwo.

Zakochani po uszy 256: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Piotr jest załamany na wieść o tym, że Janek go nienawidzi. Nie wie, jak poradzić sobie z tą informacją ani co zrobić, żeby chłopak przestał w taki sposób o nim myśleć. Informacja o dziecku Soni dociera także do Bartka.

Zakochani po uszy 256: streszczenie

Piotr bardzo przeżywa to, że Janek go nienawidzi i obwinia o wszystko. Tymczasem Hania i Michał martwią się tym, ze kuratorce nie spodoba się działalność firmy Michała. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi im Tamara. Malwina dowiaduje się, że Sonia ją okłamała wmawiając, że usunęła ciążę. Dziewczyna jest w szoku, czuje, że musi porozmawiać z Sonią, jest jej przykro, że przyjaciółka ukrywała przed nią prawdę… Pani Jola również odkrywa, że Sonia urodziła dziecko i mówi o tym Bartkowi. Mężczyzna jest wstrząśnięty.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE