Zakochani po uszy: Sylwia będzie z Michałem?! Zdjęcia z serialu nie pozostawiają wątpliwości!

2021-02-22 16:27 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Relacje Sylwii z mężczyznami w całej historii serialu były bardzo różne. Na początku była oczywiście w związku z Piotrem, z którym, poniekąd podstępem, udając ciążę, w końcu wzięła ślub. Małżeństwo nie przetrwało jednak zbyt długo, gdy wszystkie intrygi Sylwii ostatecznie wyszły na jaw. Nie mówiąc już o romansie z Jackiem, który był głównym powodem rozstania z Piotrem. Przez pewien czas Sylwia mieszkała u Jacka, który był chyba pewien, że będzie między nimi coś poważnego.

Zakochani po uszy: Sylwia będzie z Michałem?! Ten wątek cały czas mocno zastanawia fanów serialu. W zasadzie odkąd wiele miesięcy temu spędzili ze sobą jedną noc, wszystko wskazywało na to, że nie mogą przestać o sobie myśleć i są dla siebie stworzeni. Mimo że Michał zaczął układać sobie życie z Hanką, gdy poznał lepiej Sylwię i swoją córeczkę, zaczął bardzo poważnie myśleć o nich jako swojej rodzinie.

Zakochani po uszy: Sylwia będzie z Michałem?!

Sylwii bardzo zależało na tym, żeby Michał miał kontakt ze swoją córką. Zachęcała go do tego, żeby się nią zajmował, a Michał bardzo chętnie spędza czas z Michalinką. Przy okazji spotkań w sprawie dziecka między Sylwią a Michałem odrodziło się uczucie. Chociaż on na początku sam nie chciał tego przyznać, zwłaszcza że był w związku z Hanką, cały czas czuł coś do Sylwii. Ostatecznie jedno z ich spotkań zakończyło się pocałunkiem... i nie tylko! Para wylądowała w łóżku. Michał przyznał się do wszystkiego Hance, która była zrozpaczona. Jak wynika ze zdjęć z nachodzących odcinków serialu, wszystko wskazuje na to, że Michał zdecyduje się być z Sylwią! W odcinku 306 para nie będzie szczędzić sobie czułości!

Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe
Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE