Zakochani po uszy odc. 137, 138, 139, 140: Asia decyduje się na wyjazd sama. Zmieni zdanie?

2019-12-11 13:45
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

To już koniec drugiego sezonu Zakochanych po uszy! Przed nami ostatnie odcinki serialu, a po nich kilka tygodni przerwy. Na szczęście tym razem twórcy serialu postanowili nie robić tak długiego odstępu pomiędzy odcinkami, jak w wakacje, a nowy sezon Zakochanych po uszy wystartuje już 13 stycznia 2020 roku. Co jeszcze czeka nas w odcinkach 137, 138, 139, 140?

Zakochani po uszy odc. 137, 138, 139, 140: streszczenia. Pani Jola zarządza uporządkowywaniem kamienicy po pożarze. Sylwia stara się uporać z dręczącą ją współwięźniarką. Asia rozpoczyna przygotowania do wyjazdu za granicę. Tomek inwestuje wszystkie swoje oszczędności, by kupić bilet na rejs, w który udaje się Asia. 

Zakochani po uszy odc. 137: streszczenie

Tomek nie może pogodzić się z faktem, że to Piotr uratował Asię, a nie on. Sylwii zostają postawione zarzuty od prokuratora. Wydarzenia z ostatniego wieczoru sprawiają, że Asia ma mętlik w głowie. Nie może zdecydować, czy powinna być z Piotrem, czy z Tomkiem.

Zakochani po uszy odc. 138: streszczenie

Pani Jola próbuje obciążyć Halinę winą za pożar w kamienicy. Asia postanawia zacząć nowy etap, chce zerwać kontakty zarówno z Tomkiem, jak i z Piotrkiem. Milena pomaga Asi znaleźć pracę za granicą. Tomek zaś decyduje się wrócić do pracy w policji.

Zakochani po uszy odc. 139: streszczenie

Marcin namawia Tomka, by walczył o Asię i wyjechał razem z nią. Piotr zaś postanawia oświadczyć się Asi. Tymczasem Paula dostaje wezwanie na policję w sprawie imprezy jubileuszowej w klinice. Paweł próbuje odzyskać Eryka.

Zakochani po uszy odc. 140: streszczenie

Kiedy Piotr chce się już poddać, Kuba namawia go, by walczył o miłość swojego życia do końca. Asia dopina ostatnie sprawy i żegna się z rodziną i przyjaciółmi. Kiedy wydaje się, że już wszystko poszło zgodnie z planem, Asia po raz kolejny musi podjąć trudną decyzję…

NAJNOWSZE