Zakochani po uszy - sezon 3. Kim będą bohaterowie nowych odcinków? Wiemy, co się wydarzy!

2019-11-19 16:23
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Uwielbiany przez widzów Siódemki serial Zakochani po uszy powraca z trzecim sezonem. W nowej serii do Kasi Grabowskiej, Kamili Kamińskiej i Michała Meyera dołączą kolejni aktorzy młodego pokolenia, a ich postacie sporo namieszają w nowych odcinkach! Trzeci sezon Zakochanych po uszy to kontynuacja losów miłosnego trójkąta pomiędzy Asią, Piotrem i Tomkiem. Główna bohaterka – Asia, zdecyduje się pójść za głosem serca. Którego z mężczyzn wybierze?

Zakochani po uszy - sezon 3. Kim będą nowi bohaterowie i co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Wspólne życie Asi i mężczyzny, którego wybierze, nie będzie jednak usłane różami, a na swojej drodze napotkają jeszcze wiele problemów. Sylwia zapłaci wysoką cenę za wszystkie swoje dotychczasowe czyny. Jednak nie powstrzyma jej to przed planowaniem kolejnych intryg.

Zakochani po uszy - sezon 3. Nowi bohaterowie

W serialu pojawią się również nowe postaci, które namieszają w życiu dotychczasowych bohaterów. W Bistro zatrudnienie jako kelnerka znajdzie Sonia (Pola Błasik) – młoda dziewczyna, która została mocno doświadczona przez życie. O jej względy zabiegać będą dwaj bracia – Tymon (Patryk Pniewski) i Bartek (Mateusz Mosiewicz). Młodszy z nich, Tymon, to pewny siebie przystojniak, który lubi udowadniać sobie oraz innym, że każda dziewczyna może być jego. Na razie nie ma sprecyzowanego pomysłu na życie. Bartek jest zupełnym przeciwieństwem Tymona. Młody mężczyzna chce rozwijać się zawodowo i dlatego przyjeżdża do Krakowa, aby podjąć pracę w klinice Piotra. Całą trójkę bohaterów połączą relacje, które dostarczą wielu emocji.

To jednak nie koniec! W obsadzie zobaczymy wielu nowych aktorów, na ekranie pojawią się m.in.:

  • Aneta Todorczuk,
  • Radosław Krzyżowski,
  • Dominika Bednarczyk.

Zakochani po uszy - sezon 3. Kiedy nowe odcinki?

Premiera trzeciego sezonu zaplanowana jest na 13 stycznia 2020 roku. Oznacza to, że między zakończeniem drugiego, a nowymi odcinkami minie jedynie niecały miesiąc!

NAJNOWSZE