Zakochani po uszy - sezon 6. Czy będą kolejne odcinki serialu TVN?

2021-01-26 19:15 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Serial Zakochani po uszy zadebiutował w telewizji w 2019 roku. Początkowo emitowany był przez TVN, a gdy zdobył znaczną popularność, został przeniesiony do TVN7, gdzie można oglądać go do dziś. Widzowie bardzo szybko wciągnęli się w wartką fabułę i historie bohaterów, szczególnie, że był to pierwszy produkowany przez TVN7 serial codzienny, w dodatku skierowany do młodszej widowni.

Zakochani po uszy - sezon 6. Czy będą kolejne odcinki serialu TVN? W styczniu 2021 roku stacja rozpoczęła emisję 5. już sezonu Zakochanych po uszy, a w życiu serialowych bohaterów bardzo dużo się pozmieniało. Asia musi mierzyć się z konsekwencjami wypadku Piotra, który zapadł w śpiączkę, a z kolei Sylwia wychowuje córeczkę i rozpoczęła pracę w kancelarii prawniczej.

Zakochani po uszy - sezon 6. Czy będą kolejne odcinki serialu TVN?

Serial Zakochani po uszy błyskawicznie zyskał ogromną rzeszę fanów i mógł cieszyć się bardzo dobrymi wynikami oglądalności. Chociaż stacja nie przekazała jeszcze oficjalnie informacji, czy doczekamy się szóstego sezonu, można założyć, że wszystko zależy od oglądalności. Jeśli będzie wystarczająco wysoka, możemy liczyć na nowe odcinki jeszcze przez wiele lat. Sezon piąty emitowany będzie z pewnością aż do później wiosny, a sezon szósty, jeśli trafi do ramówki, emitowany będzie zapewne dopiero jesienią 2021.

Zakochani po uszy - zwiastun
NAJNOWSZE