Zakochani po uszy: czy Bartek będzie z Sonią? Jak potoczy się ich historia?

2021-01-13 18:07 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sonia i Bartek to jedna z ulubionych par fanów Zakochanych po uszy. Widzowie kibicują im niemal od samego początku, podobnie jak kiedyś Asi i Piotrowi. I podobnie jak w przypadku Asi i Piotra, którzy teraz są już małżeństwem, Sonia i Bartek muszą mierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Co więcej, Sonia przez pewien czas związana była z bratem Bartka, Tymonem, a ta relacja zakończyła się dla niej złamanym sercem.

Zakochani po uszy: czy Bartek będzie z Sonią? Jak potoczy się ich historia? Odpowiedzi na te pytania nurtują wielu fanów serialu. Zwłaszcza odkąd Sonia postanowiła pojawić się w Krakowie ze swoim dzieckiem. Początkowo, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży z Tymonem, Sonia postanowiła dać mu drugą szansę. Jednak gdy na światło dzienne wyszły jego zdrady, wyjechała do Warszawy i nie zamierzała już wracać.

Zakochani po uszy: czy Bartek będzie z Sonią?

Gdy Sonia była w Warszawie, ukrywając się przed wszystkimi, Bartek początkowo bardzo cierpiał. Jednak udało mu się w końcu pogodzić z faktem, że Sonia nie wróci i zaczął układać sobie życie z Tamarą. Bardzo szybko się w sobie zakochali, a Bartek był przekonany, że to właśnie ona jest tą jedyną. Dopóki na horyzoncie znów nie pojawiła się Sonia... Bartek zaczął okłamywać Tamarę, a pod jej nieobecność pozwolił Soni przenocować w ich wspólnym mieszkaniu. To przelało czarę goryczy i Tamara zdecydowała, że to koniec ich związku.

Bartek, mimo że jest załamany decyzją Tamary, nie może przestać myśleć o Soni i czuje, że ona nadal nie jest mu obojętna. Jednak to, co zrobi w kolejnych odcinkach, jasno pokazuje, na kim mu naprawdę zależy. Mimo że Tamara postanowi dać mu drugą szansę, Bartek, na prośbę Soni, pojedzie do niej do Warszawy! Co więcej, Sonia, która dowie się, że Hanka próbowała ratować sytuację między Bartkiem a Tamarą, nie dopuści do tego! Wszystko wskazuje na to, że ci dwoje zrozumieli, jak bardzo się kochają i jak mocno im na sobie zależy. Czy jednak sielanka między nimi potrwa długo? Tego dowiemy się w nadchodzących odcinkach!

ESKA XD #013
NAJNOWSZE