Zakochani po uszy sezon 3: streszczenie. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

2019-12-13 11:00
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Trzeba przyznać, że drugi sezon serialu był zdecydowanie bardziej burzliwy niż pierwszy. Mimo że od samego początku w Zakochanych po uszy nie mogliśmy narzekać na brak zwrotów akcji i momentami bardzo zaskakującą fabułę, to własnie w drugim sezonie doszło do naprawdę niezwykłych wydarzeń. Zakończenie drugiego sezonu pozostawiło jednak pewien niedosyt, a wielu widzów oczekiwało konkretniejszego rozwiązania sprawy między Asią, Tomkiem i Piotrem.

Zakochani po uszy sezon 3 - streszczenie nowych odcinków. Co nas czeka w nowym sezonie? Ostatnie cztery odcinki sezonu były niezwykle emocjonujące! Największym zaskoczeniem z pewnością był fakt, że Asia postanowiła zerwać kontakt zarówno z Piotrem, jak i z Tomkiem. Co więcej, odmówiła Piotrowi, gdy poprosił ją o rękę!

Zakochani po uszy sezon 3 - streszczenie nowych odcinków

Z pewnością wiadomo, że Asia zdecydowała się na wyjazd za granicę i z tego pomysłu postanowiła nie rezygnować. Wiele wskazuje na to, że postanowiła jechać sama, bez Tomka, ponieważ wiemy, że do Polski wróciła już w pojedynkę. Co więcej, od razu po powrocie zdecydowała, że spotka się z Piotrem. Jednak gdy pojechała do jego mieszkania, drzwi otworzyła jej nieznajoma blondynka w bieliźnie!

Niewykluczone jednak, że ta dziewczyna to po prostu nowa właścicielka mieszkania. Tak jak wielu fanów serialu przypuszczamy, że Piotr postanowił zapomnieć o swoim poprzednim życiu z Sylwią i być może chciał zmienić także mieszkanie. Niewykluczone, że - tak jak wcześniej obiecał chłopcom - kupił dom. Podejrzewamy też, że Tomek, przynajmniej chwilowo zrezygnuje z Asi i... być może postanowi związać się z Kingą, która ewidentnie pała do niego uczuciem! Czy tak faktycznie się stanie? Przekonamy się o tym już w sezonie trzecim, którego emisja rozpocznie się 13 stycznia 2020.

NAJNOWSZE