Zakochani po uszy: Piotr czy Tomek? Wiemy, kogo wybierze Asia!

2019-12-04 17:49
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Na odpowiedź na to pytanie fani Zakochanych po uszy czekają od wielu długich tygodni. Perturbacje w związku Asi i Piotra wszyscy bardzo dobrze znamy już od pierwszego odcinka. Najpierw Sylwia zadbała o to, aby zniszczyć uczucie, jakie łączy tych dwoje. Później, kiedy Piotr ostatecznie rozstał się z Sylwią, Asia była bardzo zaangażowana w relację z Tomkiem. Cały czas dręczą ją wątpliwości, z kim tak naprawdę powinna być.

Zakochani po uszy: Piotr czy Tomek? Wiemy, kogo wybierze Asia! Jej decyzja może mocno zaskoczyć. Zbliżamy się już do finału drugiego sezonu Zakochanych po uszy, a ostatni, 140 odcinek, ma zostać wyemitowany 19 grudnia. Na szczęście fani serialu nie będą musieli długo czekać - niecały miesiąc później na TVN7 rozpocznie się emisja sezonu trzeciego.

Zakochani po uszy: Asia podejmie zaskakującą decyzję!

Z jednej strony może się wydawać, że Piotr jest dla Asi idealnym materiałem na chłopaka, a nawet przyszłego męża - uczucie, które ich łączy, jest bez wątpienia niezwykle silne. W dodatku Asia dobrze zdaje sobie sprawę, że nie kocha Tomka tak mocno jak jego. Z drugiej jednak strony Piotr nie zawsze był wobec niej w porządku, w dodatku zdaje się, że nie do końca pogodził się z rozstaniem z Sylwią, co widać było m.in. wtedy, gdy po jej wypadku chciał koniecznie odwiedzić ją w szpitalu w odcinku 130.

Asia decyzję podejmie w odcinku 138, po pożarze, z którego uratował ją Piotr. Popiel uzna, że nie chce dłużej utrzymywać kontaktu ani z Piotrem, ani z Tomkiem! Takiego zwrotu akcji fani serialu mogli się nie spodziewać! Wygląda na to, że Asia uzna, że cala ta sytuacja kosztuje ją za wiele, dlatego woli przez pewien czas być sama. Jednak wszystko może się nadal zmienić przed finałem drugiego sezonu! Z kolei sezon trzeci Zakochanych po uszy trafi do emisji już od 13 stycznia 2020.

NAJNOWSZE