Zakochani po uszy odc. 85: pijany Tomek oświadcza się Asi! Sylwia spędza samotnie wieczór panieński

2019-09-11 12:26
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Do ślubu Piotra i Sylwii coraz bliżej. Narzeczony intrygantki wybiera się z kolegami do Londynu na swój wieczór kawalerski, z kolei Sylwia organizuje ekskluzywne przyjęcie w luksusowym SPA. Niestety, przyszła panna młoda będzie miała duże problemy, aby zachęcić kogokolwiek do przyjścia na imprezę. Co jeszcze wydarzy się w 85 odcinku Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 85: streszczenie. Co się wydarzy? Związek Patrycji i Jacka do już przeszłość. Jednak przez knucie Sylwii Patrycja nadal może być z nim w ciąży... Z kolei Tomek nie może poradzić sobie z rozstaniem z Asią. Policjant sięga po alkohol i decyduje się na bardzo radykalny krok, aby odzyskać ukochaną.

Zakochani po uszy odc. 85: streszczenie

Patrycja odkrywa prawdę o Jacku i z nim zrywa. Piotr nie chce, żeby Sylwia czuła się przez niego zaniedbana, więc postanawia zaangażować się w przygotowania do ślubu. Organizuje wieczór kawalerski. Sylwia też chce uczcić ostatnie dni wolności. Niestety okazuje się, że nie ma zbyt wielu osób, które chciałyby przyjść na jej wieczór panieński. Załamany Tomek sięga zaś po alkohol i pijany przychodzi do kliniki oświadczyć się Asi!

Zakochani po uszy odc. 85 - kiedy i o której oglądać?

Odcinek 85 serialu można obejrzeć na TVN7 w czwartek 12 września o stałej porze, tzn. godzinie 19:30. Odcinki Zakochanych po uszy można także śledzić w internecie za pośrednictwem platformy Player.

NAJNOWSZE