Zakochani po uszy - powtórki. Kiedy i o której w TV?

2019-09-06 12:00 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Codzienny serial Zakochani po uszy okazał się absolutnym hitem TVN7. Widzowie błyskawicznie polubili bohaterów i dali się wciągnąć w fabułę produkcji. Pierwszy sezon serialu, który trafił do emisji na początku 2019 roku, składa się aż ze 120 odcinków. Stacja zdecydowała się jednak na wprowadzenie przerwy wakacyjnej na niemal cały czerwiec, lipiec i sierpień, a dalsze odcinki możemy oglądać od września.

Zakochani po uszy - powtórki. Gdzie oglądać odcinki serialu? Co zrobić, jeśli zdarzy się nam przegapić odcinek ulubionego serialu? Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu widzów Zakochanych po uszy - a tych w naszym kraju nie brakuje! Wyjaśniamy, gdzie i w jaki sposób można znaleźć powtórki produkcji TVN7.

Zakochani po uszy - powtórki. Kiedy i o której w TV?

Zakochani po uszy to tzw. serial codzienny, co oznacza, że na kolejne odcinki nie musimy czekać aż tydzień. Zakochanych po uszy możemy oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Co jednak, jeśli przegapimy któryś odcinek? Wszystkie odcinki z danego tygodnia emitowane są na TVN7 w niedzielę rano od ok. godziny 9:00 jeden za drugim. Przykładowo odcinki 78-81 można obejrzeć w niedzielę 8 września od godziny 9:25.

Zakochani po uszy - online. Gdzie oglądać serial w internecie?

Serial można śledzić oczywiście także w internecie za pośrednictwem platformy Player. Co więcej, można tu znaleźć odcinki premierowe, które jeszcze nie mały swojej emisji w telewizji.

NAJNOWSZE