Zakochani po uszy odc. 200. Kiedy serial wróci na antenę?

2020-04-08 16:04
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Trzeci sezon uwielbianego przez widzów serialu Zakochani po uszy rozpoczął się w styczniu 2020 roku. Do ulubieńców fanów produkcji dołączyli nowi bohaterowie, w tym Sonia, Kuba i Tymon, których losy łączą się w bardzo niespotykany sposób. Dużo także dzieje się u Asi i Piotra, którzy postanowili w końcu zostać małżeństwem i powiększyć rodzinę. Trzeba przyznać, że ostatnie odcinki serialu to prawdziwy rollercoaster emocji!

Zakochani po uszy odc. 200. Kiedy serial wróci na antenę? Wydarzenia w poprzednim, 199 odcinku serialu, będą miały bardzo dramatyczny obrót. Podczas ukartowanej akcji, gdzie Olgierd z Tymonem zaplanują porwanie chłopaka, aby zaszantażować Sonię, brat Bartka zostanie postrzelony w brzuch i trafi do szpitala. Dziewczyna będzie robić sobie potworne wyrzuty, że wypadek był jej winą.

Zakochani po uszy odc. 200. Kiedy serial wróci na antenę?

Początkowo trzeci sezon serialu miał być emitowany niemal do końca maja i miał być najdłuższym ze wszystkich dotychczasowych sezonów Zakochanych po uszy. Niestety z powodu pandemii koronawirusa stacja podjęła decyzję o zawieszeniu kręcenia dalszych odcinków serialu, dlatego emisja Zakochanych po uszy została zaplanowana jedynie do 23 kwietnia.

Póki co bardzo trudno jest przewidzieć, do kiedy potrwa taka sytuacja i kiedy aktorzy będą mogli wrócić na plan. TVN jednak z pewnością planuje już jesienną ramówkę - stacja rozpoczęła m.in. internetowe castingi do programu Top Model - dlatego możemy zakładać, że Zakochani po uszy także powinni powrócić do emisji już jesienią. Niewykluczone, że nowe odcinki serialu będziemy mogli oglądać już od początku września. W czasie oczekiwania wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki Zakochanych po uszy można jednak nadal oglądać na platformie Player.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE