Zakochani po uszy odc. 108: Piotr pomaga Asi w tajemnicy przed Sylwią. Elwira odkrywa prawdę o Marku

2019-10-22 15:04
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Podczas urodzin Wojtka w rodzinie Popielów doszło do dramatu - policja aresztowała Adriana. Wszyscy próbują teraz znaleźć sposób, aby wyciągnąć go z kłopotów. Jedyna nadzieja leży w Sylwii i Piotrze, którzy mogliby zeznać na policji, że odzyskali skradzione pieniądze. Asia jednak nie łudzi się, że Sylwia byłaby skłonna jej pomóc. Co jeszcze wydarzy się w 108 odcinku Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 108: streszczenie. Janek postanawia pomóc Izie, której grozi obniżenie oceny ze sprawowania. W tym celu wymyśla podstęp, dzięki któremu Piotr przyjeżdża do szkoły siostry Asi. Zdesperowana Halina decyduje się na skorzystanie z pomocy Marka, co przypadkiem odkrywa Elwira. Jest przekonana, że mają romans.

Zakochani po uszy odc. 108: streszczenie

Rodzina Popielów nie może pogodzić się z aresztowaniem Adriana. Asia prosi Piotra, by zeznał na policji, że skradzione pieniądze zostały zwrócone. Halina zaś decyduje się poprosić Marka o pomoc prawniczą w sprawie Adriana. Izie zaś grozi obniżenie oceny z zachowania. Janek chcąc pomóc przyjaciółce prosi Piotra, by zjawił się w jej szkole jako gość specjalny.

NAJNOWSZE