Zakochani po uszy odc. 101: Paula składa zeznania obciążające Sylwię. Kuba zrywa z Zosią

2019-10-09 15:07
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Na Sylwię czeka kolejna porcja problemów. Czyżby w końcu miała spotkać ją sprawiedliwość? Do Polski wróci bowiem Paula w towarzystwie przystojnego Hiszpana. Była przyjaciółka nie zamierza dłużej kryć Sylwii - Paula nie tylko uda się do kliniki i powie o wszystkim Kubie, ale pójdzie także na policję, aby złożyć zeznania obciążające Sylwię. Niczego nieświadoma żona Piotra usiłuje z kolei pozbyć się z domu dzieci Patrycji.

Zakochani po uszy odc. 101: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Tomek, próbując pomóc bratu Asi, ukradł obciążający go dowód, przez co został zwolniony z pracy. Powrót Pauli do Polski będzie mieć poważne skutki także dla Zosi. Kuba dowie się prawdy o tym, że ona także pomagała Sylwii i zdecyduje się z nią zerwać.

Zakochani po uszy odc. 101: streszczenie

Tomek zostaje zwolniony z pracy za próbę kradzieży materiału dowodowego. Decyduje się jednak ukryć to przed Asią. Tymczasem do Krakowa wraca Paula ze swoim nowym chłopakiem z Hiszpanii. Jest zdeterminowana, by wyjawić prawdę odnośnie nocy w hotelu. Kuba dowiaduje się, że Zosia wiedziała, co tak naprawdę się wydarzyło i pomagała Sylwii to ukryć.

NAJNOWSZE