Zakochani po uszy - Sylwia będzie mieć romans z Jackiem?! Czy Piotr ją zostawi? [ZDJĘCIA]

2019-10-08 16:38 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Serial Zakochani po uszy, który powrócił na antenę TVN7 po wakacyjnej przerwie, już powoli dobiega końca. Wiele wskazuje jednak na to, że ostatnie kilkanaście odcinków produkcji będzie niezwykle emocjonujące i dużo się w nich wydarzy. Zapewne większość widzów Zakochanych po uszy marzy o tym, aby intrygantkę Sylwię, która podstępem skłoniła Piotra do ślubu, spotkała w końcu zasłużona kara. Czy to się jednak wydarzy?

Zakochani po uszy - Sylwia romansuje z Jackiem?! Taki przebieg wydarzeń może nas czekać w następnych odcinkach serialu. Jacek już w pierwszym odcinku dał się poznać jako czarny charakter, który zdradzał swoją ówczesną dziewczynę, Asię. Później był m.in. z Patrycją, wobec której również nie był szczery. Okazuje się, że Jacka będzie łączyć coś także z Sylwią!

Zakochani po uszy - Sylwia i Jacek mają romans?

Sylwia ma już naprawdę dużo za uszami. Między innymi podanie pigułek gwałtu Asi i Kubie, zrzucenie odpowiedzialności na Paulę, wykorzystywanie jej, okłamanie Piotra w sprawie ciąży. Co więcej przyczyniła się także do śmierci siostry swojego męża, zbiegła z miejsca wypadku, a tę rodzinną tragedię wykorzystała do symulowania poronienia. To jednak nie wszystko! Wygląda na to, że Sylwia będzie miała romans z Jackiem, byłym chłopakiem Asi!

Zakochani po uszy - Piotr zostawi Sylwię?

Na to liczą niemal wszyscy fani serialu. Przy takiej liczbie strasznych zachowań, jakich Sylwia się dopuszcza, można by się spodziewać, że Piotr w końcu przejrzy na oczy. Zwłaszcza że tak naprawdę cały czas kocha Asię. Sylwia jest już o krok od tego, aby jej kłamstwa wyszły na jaw!

NAJNOWSZE