Zakochani po uszy: Marcin ZOSTANIE OJCEM! Znalazł sobie kogoś innego! To cios dla Wiki

2021-01-08 15:36 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Piąty sezon Zakochanych po uszy rozpoczął się bardzo dramatycznie - Asia musi radzić sobie po wypadku Piotra, ponadto wszyscy są wstrząśnięci powrotem Sylwii. Jednak takiego obrotu sprawy nie spodziewał się chyba nikt! Okazuje się, że małżeństwo Wiki i Marcina, które od dawna przechodziło kryzysy, teraz stanie się właściwie fikcją. Wszystko z powodu wyjazdu Marcina, który w Stanach Zjednoczonych radzi sobie świetnie bez swojej żony.

Zakochani po uszy: Marcin ZOSTANIE OJCEM! Znalazł sobie kogoś innego w Stanach Zjednoczonych! Wiki będzie zdruzgotana tą informacją. Wydawało się, że małżeństwo Wiki i Marcina największe trudności ma już za sobą. Niestety nie - gdy Wiki zdecydowała, że chce walczyć o ich miłość, czeka ją cios w samo serce, jakiego w ogóle się nie spodziewała.

Zakochani po uszy: Marcin ZOSTANIE OJCEM! Znalazł sobie kogoś innego! To cios dla Wiki

Marcin otrzymał możliwość wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, Wiki podjęła jednak decyzję, że zostanie w Polsce, aby wspierać Asię. Cały czas jednak myśli o Marcinie i martwi ją coraz bardziej, że nie ma z nim kontaktu. Bardzo mocno zaniepokoi ją informacja, że Marcin zaproponował Kacprowi odkupienie swoich udziałów w gabinecie weterynaryjnym. Prawdziwy cios spadnie na nią jednak jakiś czas później. Marcin poinformuje ją, że nie zamierza wracać do Polski - spotkał kogoś w Stanach, zakochał się i niebawem zostanie ojcem! Wiki będzie załamana i poczuje, że Marcin złamał jej serce. Jak potoczą się dalsze losy tych dwojga? Czy Marcin faktycznie nie zamierza już więcej widzieć Wiki? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach Zakochanych po uszy. Tragiczną informację od Marcina Wiki otrzyma w odcinku 278, którego emisja zaplanowana jest na 27 stycznia.

ESKA XD #013
NAJNOWSZE