Zakochani po uszy: Kuba zostanie samotnym ojcem?! Nie pozwoli Zosi oddać dziecka?

2020-01-17 17:14
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Fanów Zakochanych po uszy z pewnością mocno zaskoczył fakt, że w trzecim sezonie serialu okaże się, iż Zosia spodziewa się dziecka. Była przyjaciółka Sylwii rzeczywiście mocno przyczyniła się do aresztowania jej, pomoc Zosi okazała się tu nieodzowna. Jednak po tym jak Kuba ostatecznie powiedział, że nie chcą z nią, być wielu fanów serialu sądziło, że Zosia usunie się w cień.

Zakochani po uszy: Kuba postanowi zająć się dzieckiem i pokrzyżuje plany Zosi? Taki scenariusz w trzecim sezonie serialu jest bardzo prawdopodobny. Zosię i Kubę dużo łączyło w przeszłości, jednak Kuba nie mógł pogodzić się z faktem, że Zosia przyjaźniła się z Sylwią. Okazuje się, że teraz może połączyć ich wspólne dziecko!

Zakochani po uszy: Kuba zostanie samotnym ojcem?

W odcinku 150 Kuba spotka na ulicy Zosię, która będzie próbowała ukryć przed nim fakt, że jest w ciąży. Dziewczyna będzie ewidentnie czuć się bardzo niezręcznie z powodu tego spotkania. Kuba będzie miał duże obawy, że dziecko jest jego. Okaże się także, że Zosia postanowiła sprzedać dziecko bezdzietnej parze i okłamała ich, że ojciec jest nieznany.

Nietrudno się domyślić, że zachowanie Zosi wskazuje na to, że ojcem dziecka jednak jest Kuba! Mimo że dentysta postanowił ułożyć sobie życie i iść dalej, ta informacja może sprawić, że zupełnie inaczej spojrzy na posiadanie rodziny. Czy w tej sytuacji pozwoli Zosi oddać dziecko? Niewykluczone, że nie wyrazi na to zgody i postanowi zająć się nim sam! Kuba wielokrotnie udowodnił już, że, mimo iż jest bawidamkiem i lekkoduchem, tak naprawdę ma bardzo dobre serce i niezwykle dba o swoich najbliższych. Wszystko wyjaśni się jednak dopiero za kilka tygodni. Poród Zosi będziemy mogli obejrzeć w odcinku 160 serialu, który zostanie wyemitowany dopiero 13 lutego.

NAJNOWSZE